Наша школа

 IEA – Міжнародна Академія Англійської мови, це школа англійської мови, яка йде в ногу із розвитком мови та працює за новітніми технологіями і методами.

 

  Наша школа була заснована у Львові, Україна, у 2010р. Від самого початку створення, школа працює базуючись на думці, що освіта та відпочинок можуть поєднуватись, а особистий розвиток забезпечується різними шляхами. ІЕА була створена, щоб задовольнити навчальні потреби студентів,використовуючи різні види технік та забезпечити їх навчанням на світовому рівні.
IEA
  Невпевненість у змозі користуватись мовою виступає найважливішим бар’єром у вивченні іноземної мови. Тому, багато людей кажуть що вони розуміють,але не можуть висловитись або розуміють лише деякі фрази. Рішення – більше мовної практики та використання її у повсякденному житті.
  Міжнародна Академія Англійської мови, пропонуємо Вам як теоретичне навчання так і можливість практичного використання мови у міжнародному середовищі. Ми також пропонуємо набратись досвіду за кордоном, який ніколи не забудете. Запрошуємо Вас отримати незабутнє вивчення мови, подорожуючи із ІЕА.
  Школа розташована у серці стародавнього міста Лева (Львів), що дає змогу нашим студентам відчути культуру, ознайомитись з найвідомішими архітектурними пам’ятками та спілкуватись англійською з людьми з різних куточків світу. Львів дуже гостинне місто, яке з кожним роком приймає все більше і більше туристів.

 

  Головна мета ІЕА – це бажання наших студентів: корисно провести чудовий час, вивчити щось нове та поділитись цікавими ідеями вивчаючи англійську мову.

 

  Ми пропонуємо не лише навчання, але й незабутній відпочинок. Так як це безумовний успіх використовувати теоретичні знання у повсякденному житті. Наша школа також надає можливість отримати інформацію та пройти курси щодо вступу у вищі навчальні заклади, підготовку та консультацію відносно Міжнародних екзаменів,таких як TOEFL, IELTS.
  Важливу роль для нас відіграє контакт із студентами. Ми завжди поряд під час Вашого перебування у Львові. Ви також маєте можливість відвідувати вечірні заняття де наш педагог завжди готовий допомогти та відповісти на Ваші запитання. Кожна група має координатора, який є відповідальним за безпеку та комфорт студентів. Тому, у будь який момент, ми поряд.

 

IEA

International English Academy (IEA)